Bine ai venit pe comunitatea Crazy-Gaming ! Fați un cont pentru a sta la curent cu toate noutățile!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe comunitatea Crazy-Gaming ! Fați un cont pentru a sta la curent cu toate noutățile!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Tutorial] Cum putem creste FPS-urile?

In jos

[Tutorial] Cum putem creste FPS-urile? Empty [Tutorial] Cum putem creste FPS-urile?

Mesaj Scris de Lucifer Dum Mar 12, 2017 10:22 am

[Tutorial] Cum putem creste FPS-urile? QHtERjM

Poate mai sunt jucatori noi sau vechi printre noi, care se plang ca au putine FPS-uri in GTA:SA, cu sau fara moduri. Am facut acest tutorial special pentru ei.




● Dupa cum stiti, nu multi ne permitem calculatoare performate. Majoritatea dintre noi aveam calculatoare low sau medium, care ne fac uneori probleme prinvind numarul de FPS-uri dintr-un joc. In acest tutorial o va invat ce am invatat si eu la randul meu, adica cum sa imi maresc FPS-urile cu 10, 20 sau chiar 30 in plus.

1. Intrati in joc si mergeti la Options > Display Setup > Advanced si actualizati setarile cum apare in imaginea de mai jos.

[Tutorial] Cum putem creste FPS-urile? BFHmr3q

2. Intrati pe acest site si apasati pe butonul de Download Now de mai jos.
OBS: Cu ce ajuta acest program? Acest program este facut special pentru calculatoarele low (chiar si medium), ajuta sa castigati rami si sa va cresteti FPS-urile in jocuri.
avatar
Lucifer
Administrator

Time Online : 17d 18h 58m 54s
Postări : 283
Cash : 177970
Data de inscriere : 18/02/2017
Varsta : 21
Localizare : Pe forum

https://crazy-gaming.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum